سئوالات متداول

برای خرید محصولات چه اقدامی باید انجام شود؟

در انتهای صفحه محصول لینک خرید وجود دارد، میتوانید با کلیک بر روی آن محصول مورد نظر خود را بصورت آنلاین خریداری کنید و پس از پرداخت، بصورت آنی آن را دریافت کنید.

پس از پرداخت چه اتفاقی خواهد افتاد؟

پس از پرداخت، لینک دانلود محصول بصورت آنی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برای دریافت بروزرسانی های جدید محصولات باید محصول مجدد خریداری شود؟

خیر، بروزرسانی های جدید همواره بصورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. ضمناً درصورتی که بروزرسانی جدیدی وجود داشته باشد در محصولاتی که امکان بروزرسانی آسان را دارند، به شما اطلاع داده خواهد شد و شما تنها با یک کلیک میتوانید محصول خریداری شده را به آخرین نسخه آن بروزرسانی نمائید.

امکان دارد پس از برورسانی اطلاعات ذخیره شده حذف شود؟

خیر، پس از بروررسانی اطلاعات ذخیره شده حذف نخواهد شد.

لینک دانلود محصول تا چه زمانی در دسترس است؟

پس از خرید، هر زمان که بخواهید میتوانید محصول را مجدد دانلود نمائید.

امکان بروزرسانی بصورت دستی وجود دارد؟

بله، در این حالت نیاز است قالب یا افزونه مورد نظر را غیرفعال و حذف کنید سپس فایل جدید را نصب کنید. البته در این حالت ممکن است تنظیمات افزونه به حالت پیشفرض بگردد. پس پیشنهاد میکنیم حتماً صبر کنید تا افزونه بروزرسانی جدید را به شما اطلاع دهد تا بروزرسانی را از طریق خود افزونه انجام دهید. ضمناً ممکن است قالب یا افزونه کمی دیرتر از زمان انتشار نسخه جدید، آماده برورسانی شود که جای نگرانی نیست.

انتقادات و پیشنهادات خود را به کجا ارسال کنم؟

برای ارسال انتقادات و پیشنهادات خود میتوانید آن را از صفحه تماس با ما برای ما ارسال کنید.

محصولات چه تاثیری روی سرعت لود سایت دارند؟

معمولاً بر حسب کارایی و امکاناتی که در اختیار شما قرار میدهد مقداری روی سرعت لود تاثیر دارد اما بدلیل طراحی بهینه محصولات، این تاثیر به حداقل رسیده است.

پاسخ خود را پیدا نکردید؟

درصورتی که پاسخ سئوال خود را پیدا نکردید میتوانید آن را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم. همچنین با ارسال سئوال خود به ما کمک میکنید تا این صفحه را کامل‌تر کنیم.