قالب آموزشی و فروش دوره آموزشیار

قالب آموزشیار بر پایه افزونه ووکامرس و المنتور طراحی شده است. حجم کم، سرعت و تمام ویژگی‌هایی که از یک قالب استاندارد انتظار دارید را برای شما فراهم میکند.

ترکیب برنده قالب آموزشیار، ووکامرس و المنتور به شما در خلق یک سایت آموزشیِ عالی کمک میکند. اگر از ووکامرس برای فروش دوره‌های بی‌نظیر خود استفاده میکنید وجود یک قالب زیبا و رسمی برای کسب‌وکار شما ضروری است به راحتی با نصب این قالب تجربه کاربری کاربران خود را بهبود دهید.

آموزش‌های قالب
پایگاه دانش
راهنمای بسته نصب آسان

دموهای آنلاین

با کلیک روی تصاویر زیر وارد پیشنمایش آنلاین قالب خواهید شد
صفحه اصلی ۱
صفحه اصلی ۲
صفحه اصلی ۳
صفحه دوره
صفحه استاد
بلاگ
ویژگی‌های کلیدی قالب آموزشیار
طراحی مدرن و زیبا
کدنویسی استاندارد ۲۰۲۳
سبک و انعطاف پذیر
کیفیت در کنار پشتیبانی

نمایش جلسات دوره در صفحه محصول

این ویجت حرفه‌ای بصورت عادی و المنتوری در دسترس هست یعنی اگر دوست نداشتید از المنتور برای طراحی صفحات دوره‌های خود استفاده کنید بصورت خودکار از ووکامرس فایل‌ها را فراخوانی خواهد کرد و اگر دوست داشته باشید از المنتور استفاده کنید علاوه بر محتوای سفارشی میتوانید هر کدام از آیتم‌ها را به فایل‌های ووکامرس خود متصل کنید تا امنیت لینک‌های دانلود شما توسط ووکامرس تامین شود.

سیستم اعلانات و پنل کاربری اختصاصی

با نصب قالب، پنل کاربری پیشفرض ووکامرس تغییر میکند و کاربر با پنل زیباتری روبه‌رو خواهد شد. سیستم اعلانات با قابلیت نمایش تعداد اعلانات خوانده نشده برای کاربر بصورت اختصاصی در قالب وجود دارد که به راحتی از پیشخوان وردپرس میتوانید اعلانات جدید برای کاربران خود ارسال کنید.

واکنش‌گرا و نمایش صحیح در موبایل

سایت شما زمانی که کاربر با موبایل وارد آن شود نمایش صحیحی خواهد داشت و باتوجه به طراحی نزدیک به اپلیکیشن تجربه کاربری جذابی را برای کاربر رقم خواهد زد.

سیستم جمع آوری اطلاعات خبرنامه

شما میتوانید ایمیل و شماره موبایل کاربران خود را جمع‌آوری کنید و از آن برای ارسال خبرنامه در سرویس‌های دیگر استفاده کنید. این سیستم قابلیت دریافت فقط ایمیل یا فقط شماره موبایل و یا دریافت هم‌زمان هر دو را دارد.

شمارش معکوس فروش ویژه

محصولات ووکامرس که بصورت زمان‌بندی شده در فروش ویژه هستند برای کاربر با شمارش معکوس نمایش داده خواهند شد درصورتی که تمایل ندارید نمایش داده شود کافیست برای فروش ویژه خود زمان‌بندی در نظر نگیرید.

اسلایدر دوره‌ها

فقط با یک کلیک در المنتور تعیین کنید دوره‌ها بصورت اسلایدر نمایش داده شوند یا ساده! امکان تنظیم نمایش یک دسته بندی خاص در این ویجت قرار دارد که شما به راحتی بتوانید آخرین دوره‌های هر موضوع را در سکشن‌های مختلف نمایش دهید.

قالب آموزشیار، ووکامرس و المنتور یعنی ترکیب برنده‌ی شما

در بروزرسانی بعدی چه قابلیت‌هایی به قالب اضافه شود؟

فروش پایان راه نیست، ما همواره درحال توسعه این قالب خواهیم بود درصورتی که پیشنهادات سازنده‌ای دارید حتما آن را برای ما ارسال کنید

با هر بروزرسانی قابلیت‌های درخواستی زیادی اضافه خواهیم کرد

از قسمت تیکت‌ها برای ما پیشنهاد ارسال کنید تا در آپدیت‌های بعدی به قالب اضافه کنیم