راهنمای نصب بسته آسان قالب

۱ – درون فایل zip دریافتی محصول، پوشه‌ای با نام Easy Installer وجود دارد که محتوای اصلی بسته نصب آسان درون آن وجود دارد. محتوای درون این پوشه را به هاست خود منتقل کنید و بعد از آپلود کامل فایل‌ها، آدرس سایت خود را بصورت domain.ir/installer.php در مرورگر تایپ کنید. باید وارد صفحه ای مشابه صفحه زیر شوید:

در این مرحله تیک قبول قوانین را بزنید و روی دکمه Next کلیک کنید.

۲ – حالا منتظر باشید تا فایل‌های فشرده بسته نصب آسان از حالت فشرده خارج شود. ممکن است کمی طول بکشد پس صبور باشید.

۳ – بعد از پایان عملیات بالا، صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد. در این مرحله باید اطلاعات دیتابیس سایت جدید خود را وارد کنید.

به هاست خود مراجعه کنید و یک دیتابیس جدید بسازید. حالا باید نام دیتابیس به همراه User و Password دیتابیس جدید خود را در فیلدهای مربوطه قرار دهید. بعد از وارد کردن اطلاعات، باید روی دکمه Test Database کلیک کنید تا صحت اطلاعات وارد شده بررسی شود درصورتیکه درست باشد دکمه Next فعال خواهد شد. وارد مرحله بعد شوید.

۴ – در این مرحله باید اطلاعات سایت جدید خود را وارد کنید. توجه داشته باشید که این اطلاعات بعدا از طریق پیشخوان وردپرس قابل تغییر خواهند بود. در قسمت Admin Account امکان تنظیم اکانت مدیر سایت را خواهید داشت توجه داشته باشید که از این اطلاعات باید برای ورود به پیشخوان وردپرس استفاده کنید.

بعد از وارد کردن اطلاعات روی دکمه Next کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی شوید.

۵ – خب در این مرحله اگر طبق راهنما پیش رفته باشید باید همه چیز به درستی انجام شده باشد و صفحه‌‌ای مشابه صفحه زیر مشاهده کنید. روی دکمه Admin Login کلیک کنید تا بصورت خودکار وارد پیشخوان مدیریت وردپرس شوید.

بعد از وارد شدن به پیشخوان وردپرس پیام زیر را مشاهده خواهید کرد که به معنی حذف کامل فایل‌های بسته نصب آسان از روی هاست شماست.

خب حالا باید افزونه duplicator را از وردپرس خود حذف کنید چون دیگر نیازی به آن نخواهیم داشت. برای اینکار وارد قسمت افزونه‌ها شوید.

بعد از غیرفعال کردن افزونه روی لینک پاک کردن کلیک کنید تا افزونه برای همیشه از روی سایت شما حذف شود.

تمام!

 

حالا وارد سایت خود شوید. سایت شما دقیقا شبیه سایتی است که در دمو مشاهده کردید. به قسمت‌های مختلف پیشخوان وردپرس سر بزنید و مواردی که لازم است را تغییر دهید.