افزونه Wpdone Topnotify | پیشنهاد بصورت اعلان | وردپرس

۳ ماه پیش

گاهی اوقات اطلاعیه مهمی برای نمایش به کاربران وجود دارد یا یک پیشنهاد شگفت‌انگیز! شما میتوانید پیشنهادات خود را در قالب اعلان در بالاترین قسمت سایت خود بصورت کاملاً حرفه‌ای نمایش دهید. ظاهر شدن اعلان در بالاترین قسمت سایتتان به شما کمک میکند تا مضاف بر زیبایی ظاهری که به سایت میبخشید کاربران را از آخرین رویدادهای سایت خود مطلع کنید بدون کوچکترین دغدغه‌ای!

 

شاید برایتان جالب باشد: آموزش کار با افزونه Wpdone Topnotify

 

– برخی ویژگی‌های کلیدی این افزونه:

نمایش اعلان در صفحات خاص

میتوانید اعلاناتی که ثبت میکنید را در صفحاتی خاص نمایش دهید یا در صفحاتی خاص نمایش ندهید! میتوانید فقط در یک صفحه نمایش دهید و یا در همه صفحات نمایش دهید الی یک یا چند صفحه خاص! این کاملاً دست شماست. هر فرمانی بدهید افزونه بی وقفه اجرا خواهد کرد. اطلاعات بیشتر »

تعریف بازه زمانی

میتوانید مشخص کنید دقیقاً از چه زمانی تا چه زمانی اعلانِ شما در سایت فعال باشد و بعد از آن بصورت خودکار غیرفعال شود. یعنی میتوانید یک ماه قبل اعلان خود را در سیستم ثبت کنید و بعد از مشخص کردن مدت زمان نمایش، با خیالِ راحت کار را به افزونه بسپارید و در زمانی که سیستم این دستور را اجرا میکند ممکن است شما در سفر و یا در خواب باشید ?

البته میتوانید بازه زمانی تعریف نکنید، ما شما را محدود نمیکنیم.

نوع نمایش را شما مشخص کنید

در هر ۲۴ ساعت یکبار، کلاً یکبار، تا زمانی که اعلان بسته نشده و یا همیشه نمایش داده شود؟ برای تک‌تک اعلان‌ها بصورت اختصاصی این امکان فراهم است که نوع نمایش را مشخص کنید. جالب‌تر اینکه میتوانید مشخص کنید اعلانِ‌تان برای همه نمایش داده شود یا فقط اعضاء و یا فقط میهمان‌ها!

کاملاً واکنش گرا ( responsive )

در رزولوشن‌های کوچکتر حرفه‌ای‌تر ظاهر شوید، بدون دغدغه از مشکل نمایش در موبایل اعلانات خود را کاملاً حرفه‌ای نمایش دهید.

شخصی سازی ویژگی ها

رنگ‌ها را تغییر دهید، عناصری که دوست ندارید را حذف کنید، نوع بازشدن پیوند را تعیین کنید، افکت نمایشی دلخواه خود را اعمال کنید، چیدمان عناصر را تغییر دهید، موقعیت مکانی اعلان را تعیین کنید و …

همیشه سعی کردیم شما را محدود نکنیم!

تعداد نمایش و کلیک هر اعلان را ببینید

مشاهده آمار هر اعلان میتواند به شما کمک کند که متوجه شوید چه اعلاناتی مورد استقبال کاربرانتان قرار گرفته، یعنی چند نفر از کسانی که اعلانِ شما را دیده‌اند روی آن کلیک کرده‌اند.

بروزرسانی آسان

هر زمان که بروزرسانی جدیدی وجود داشته باشد افزونه به شما اطلاع خواهد داد. شما برای بروزرسانی فقط یک کلیک نیاز دارید.

 

تصاویر برگزیده

1
2
3
4
5
6
7

 

دریافت

بدون تخفیف خرید نکنید!