wpdone-faq

افزونه سئوالات متداول | WpDone FAQ | وردپرس

۱ ماه پیش

معمولاً کاربران سئوالات زیادی از شما میپرسند که غالباً اکثر سئوالات تکراری هستند. درصورتی که یک بستر حرفه‌ای برای نمایش سئوالات متداول وجود داشته باشد کاربران شما میتوانند با مراجعه به آن سئوالات متداول سایتتان را بررسی کنند و درصورتی که پاسخ خود را نیافتند سئوال خود را برای شما ارسال کنند. این دقیقا کاریست که این افزونه برای شما انجام میدهد.

 

شاید برایتان جالب باشد: آموزش و مستندات افزونه WpDone FAQ

 

– برخی از ویژگی های کلیدی این افزونه:

دسته بندی حرفه ای سئوالات متداول

به شما کمک میکند سئوالات متداول سایت خود را به بهترین شکل ممکن در دسترس کاربران قرار دهید، وقتی دسته بندی سئوالات به خوبی و هوشمندانه انجام شود به کاربران در یافتن پاسخ خود بیشتر کمک میکند. البته استفاده از دسته بندی اجباری نیست، درصورت لزوم میتوانید از این امکان استفاده کنید.

 

امکان ارسال سئوال توسط کاربران

کاربران میتوانند سئوالات خود را از صفحه سئوالات متداول برای شما ارسال کنند، سیستمی کاملاً هوشمند برای این کار طراحی شده تا هم کاربر سریع‌تر به پاسخ سئوال خود برسد و هم صفحه سئوالات متداول سایت شما کامل‌تر شود.

 

پیوند یکتا سفارشی

سفارشی سازی پیوندهای یکتا، دسترسی به آیتم‌های مختلف از جمله دسته بندی‌ها، سئوالات و … با پیوند یکتای اختصاصی از دیگر قابلیت های موجود در این افزونه است.

 

کاملاً واکنش گرا ( Responsive )

به راحتی در تبلت، موبایل و انواع اندازه های صفحه نمایش‌ها بدون مشکل نمایش داده خواهد شد.

 

شخصی سازی ویژگی ها

متناسب با برند خود صفحه سئوالات متداول را شخصی سازی کنید، گزینه های مختلفی در پنل مدیریت افزونه طراحی شده که به شما کمک میکند بدون درگیر شدن با مسائل فنی به راحتی شخصی سازی‌های دلخواه خود را انجام دهید.

 

بروزرسانی آسان

هر زمان که بروزرسانی جدیدی وجود داشته باشد افزونه به شما اطلاع خواهد داد و تنها با یک کلیک امکان بروزرسانی برای شما وجود خواهد داشت.

 

دریافت

به زودی …