واقعا از کاربران خود چه بازخوردی دریافت میکنید؟!

از کاربران خود چه بازخوردی دریافت میکنید؟ تا به حال به این فکر کردید که خیلی از کاربران شما ممکن است در قسمت‌هایی از سایت شما با مشکل روبه رو باشند؟ یا در صورتی که پیشنهاد سازنده‌ای برای شما داشته باشند راه سریع‌تری برای ارسال آن وجود داشته باشد؟ در رابطه با طراحی سایت یا بخش های مختلف کسب و کار خود از آن ها بازخورد دریافت کردید؟ قطعا ایجاد تعامل چه در اینستاگرام و چه در وبسایت یکی از فاکتورهای مهم و کلیدی برای درک بیشتر نیازهای کاربران هدف ماست. ما باید تلاش کنیم همیشه در مسیر همراهی آنها باشیم تا رضایتشان را جلب کنیم.

امکان شخصی سازی کامل ابزارک

شما در تنظیمات هر ابزارک قابلیت‌های زیادی برای شخص سازی ابزارک خواهید یافت که به شما کمک میکند این ابزارک را تبدیل به چیزی کنید که مد نظر شماست. شما میتوانید تصاویر ایموجی‌ها، متن‌ها، رنگ‌ها، آیکون‌ها و تمام عناصری که در ابزارک میبینید را شخصی سازی کنید و این شخصی سازی میتواند ابزارک را به برند شما نزدیک‌تر کند.

آمار حرفه‌ای بازخوردها در پیشخوان

زمانیکه ابزارک در سایتتان فعال شد و بازخوردهای زیادی از سمت کاربران دریافت کردید حالا وقت آن است سیستمی حرفه‌ای، این بازخوردها را برای شما تجزیه و تحلیل کند و آمار قابل درکی را برایتان به نمایش بگذارد. شما در پیشخوان میتوانید میزان رضایت کاربران و کامنت‌هایی که برای شما ارسال کردند را ببینید، بخوانید و یا حذف کنید. تصویر بالا فقط قسمتی از آمار و ارقام افزونه بازخوردا میباشد که میزان درصد رضایت کاربران را نشان میدهد.

سریع، سبک و پرسرعت

این ابزارک با حجم کم در سایت شما لود میشود و خیلی سریع به کاربر نمایش داده میشود، هیچ فشاری به هاست شما وارد نمیکند و به راحتی روی تمام هاست‌های اشتراکی کار میکند. روی سرعت لود پوسته سایت شما قرار نیست تاثیر منفی بگذارد چون ابزارک دقیقا بعد از لود کامل کدهای پوسته فراخوانی میشود تا مشکلی برای سرعت لود سایت شما رخ ندهد.

نمایش در صفحات دلخواه

شما این امکان را خواهید داشت تا ابزارک‌های زیادی بسازید و آنها را در صفحات مختلف سایت نمایش دهید. میتوانید در صفحات دلخواه سوالات دلخواهی را از کاربران بپرسید تا به راحتی بازخوردهای جذابی از صفحات مختلف دریافت کنید.

قابلیت باز شدن خودکار ابزارک

قابلیت تنظیم باز شدن خودکار ابزارک بعد از چند ثانیه دلخواه در تنظیمات ابزارک قرار داده شده تا به راحتی تنظیم کنید بعد از چند ثانیه ابزارک بصورت خودکار برای کاربر باز شود.

بدون نیاز به پرداخت ماهانه

بازخوردا یک افزونه وردپرسی است که روی سایت شما نصب میشود و زمانیکه آن را خریداری کردید مالک آن خواهید شد و این یعنی به هیچ عنوان نیاز به پرداخت ماهانه ندارید علاوه‌بر این ویژگی، شما بصورت همیشگی به آپدیت‌ها دسترسی خواهید داشت.

همین حالا نصبش کن، چون بازخوردهای زیادی از کاربران سایتت دریافت میکنی

سوالات متداول

بازخوردا دقیقا چیه و چیکار میکنه؟
امکان ساخت چند ابزارک همزمان وجود داره؟
پیشنمایش ابزارک رو از کجا میتونم ببینم؟