WPDONE TOP NOTIFY (نسخه ۱٫۱)

۱ ماه پیش

نسخه ۱٫۱ افزونه WPDONE TOP NOTIFY منتشر شد.
بیش از ۱۰ تغییر جدید در این بروزرسانی اعمال شده که مهمترین آنها در ادامه ارائه خواهد شد.

ذخیره اعلان بصورت پیش نویس

برای غیرفعال کردن موقت یک اعلان این یک ویژگی کاربردی به شمار میرود.

 

پشتیبانی کامل از افزونه WP Parsidate

تا قبل از این تاریخ افزونه فقط با استفاده از افزونه WP Jalali به شمسی تبدیل میشد، همینک درصورتی که از WP Parsidate استفاده میکنید افزونه با تاریخ شمسی در خدمت شماست. درصورتیکه حداقل یکی از این دو افزونه روی وردپرس شما نصب باشد تاریخ بصورت شمسی نمایش داده میشود و در غیر اینصورت کاملاً بصورت میلادی.

 

پس زمینه‌های آماده

کلی پس زمینه آماده برای اعلانات شما آماده شده که در بخش افزودن/ویرایش اعلان در اختیار شماست، البته این تمام ماجرا نیست، منتظر اضافه شدن تصاویر جدید در لیست تصاویر موجود باشید.

 

پشتیبان گیری کامل از اطلاعات

یک قابلیت کاربردی برای از بین نرفتن اطلاعات ذخیره شده، هر زمان که اطلاعات بصورت ناخواسته از بین رفت فقط با چند کلیک تمام اطلاعات حذف شده را بازگردانی کنید.

 

انتشار اعلان بدون لینک

از این به بعد اعلانات قابلیت انتشار بدون لینک را دارا خواهند بود، زمانی که دکمه از یک اعلان حذف شود، گزینه جدیدی دردسترس قرار خواهد گرفت که با استفاده از آن میتوانید اعلان را در حالت بدون لینک منتشر کنید.

 

حذف کتابخانه jQuery برای همیشه

باید برای همیشه با این کتابخانه خداحافظی کنیم، از نسخه ۱٫۱ به بعد هیچ وابستگی‌ای به این کتابخانه وجود ندارد، اگر در قالب خود از jQuery استفاده نمیکنید دیگر نگران لود این کتابخانه در سایت خود نباشید.

 

قرار دادن کدهای HTML در عنوان اعلان

به راحتی در عنوان اعلانات از کدهای HTML استفاده کنید!
میتواند این مورد برای شخصی سازی بیشتر استفاده شود اما زیاده روی نکنید.

 

نکته مهم:

امکان بروزرسانی از طریق افزونه برای این نسخه وجود ندارد، برای بروزرسانی دستی ابتدا نسخه جدید را دانلود کرده سپس نسخه قبلی را از پیشخوان وردپرس بصورت کامل حذف کنید و در نهایت نسخه جدید را از بخش افزودن افزونه آپلود کنید. با فعال کردن افزونه، بروزرسانی به نسخه ۱٫۱ باموفقیت انجام خواهد شد. نگران اطلاعات فعلی نباشید با حذف افزونه فعلی اطلاعات از بین نخواهد رفت ولی ممکن است تنظیمات به حالت پیشفرض برگردد حتما بعد از بروزرسانی دستی تنظیمات افزونه را بررسی کنید.

 

امیدواریم از تغییرات انجام شده لذت ببرید.

درصورتی که پیشنهادی برای بهبود عملکرد این افزونه دارید حتماً آن را با ما در میان بگذارید.