درباره ما

ما در این کارگاه کوچک درحال تولید محصولات کاربردی برای وردپرس هستیم، ممکن است اکنون که شما این نوشته را میخوانید ما درحال ساخت یک محصول جدید باشیم و یا درحال توسعه و بروزرسانی یک محصول! اگر قصد ایجاد یک سایت وردپرسی را دارید میتوانید روی کمک ما حساب کنید.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا تحت وب است که با سهولت هرچه تمام‌تر به شما کمک میکند تا سایت خود را مطابق با سلیقه خود ایجاد کنید. کار با وردپرس به لطف افزونه‌های آن در اکثر موارد نیاز به کدنویسی را به حداقل رسانده و این یک ویژگی مثبت برای افراد مبتدی محسوب میشود.

پشتیبانی ۲۴٫۷

قطعاً دوست نداریم منتظر بمانید اما گاهی اوقات به دلیل شلوغ بودن صف پشتیبانی ممکن است کمی دیر به شما پاسخ دهیم اما همواره تلاش کردیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ پیام شما را ارسال کنیم.

امنیت محصولات

قطعاً ارائه محصول با ضریب امنیتی بالا یکی از مهمترین اهداف ماست. سالهاست که به صورت تخصصی در پروژه‌های مختلف با مبحث امنیت دست‌وپنجه نرم کرده‌ایم. ما هم معتقدیم امنیت با تجربه بدست می‌آید و تا اینجا که تجربیات خوبی کسب کردیم. در حد توان موبه‌مو موارد امنیتی را در محصولاتمان اعمال کردیم و امیدواریم مشکلی از این بابت رخ ندهد.

بروزرسانی مستمر

محصولات ما اعم از رایگان و تجاری بصورت مستمر بروزرسانی میشوند و قطعاً اگر مشکلی در نسخه‌های پیشین وجود داشته باشد در سریعترین زمان ممکن رفع خواهد شد و این یعنی کاهش هرچه بیشتر نگرانی‌های شما!

حریم خصوصی

همواره برای حذف حریم خصوصی شما تلاش میکنیم، پیشنهاد میکنیم برای اطلاع بیشتر از حریم خصوصی خود این صفحه را مطالعه کنید.

 

ممنون از اینکه این صفحه را مطالعه کردید، راستی قوانین و شرایط استفاده از خدمات را بخوانید.